Skutečně skladný nábytek

Bc. Lucie Drahošová
26.2.2011
  • Design

Někteří z nás mají to štěstí, že mají k dispozici krásný prostorný byt nebo dokonce dům, ve kterém je prostoru na rozdávání. Naopak ti méně šťastní přemisťují nábytek ve svém 1+1 z rohu do rohu, a ne a ne se pořád nějak rozumně vejít. Pokud podobnou situaci také neustále řešíte, porozhlédněte se po produktech Nilse Frederkinga. Ohromí vás nejen praktičností, ale i designem.

Každý, kdo bojuje s nedostatkem místa v interiéru už nejspíš objevil kouzlo skládacího nábytku. Nevýhodou mnohých kusů je ale nedostatečná kvalita či odolnost (známé tenké plastové židličky), malá možnost složení (stůl, který ve složené podobě nezabere 3, ale 2 metry, vám v malém bytě stejně nepomůže) a v neposlední řadě nevkusný design (zahradní nábytek vypadá hezky v altánku, ale pro váš obývák to rozhodně není to pravé, nemluvě o pohodlí).

S geniálním řešením těchto potíží přišel Niels Frederking. Jeho židle F1 a kulatý jídelní stůl F2 zaberou po složení pouhých 8 centimetrů. Manipulace je přitom hračkou i pro dítě. Po stisknutí bezpečnostního tlačítka jedním pohybem rozvinete stůl, a můžete servírovat. K rozložení židle budete potřebovat pohyby dva, ale zato dostanete namísto vrtkavé plastové stoličky pohodlné křeslo i s opěrkami na ruce, což je v oblasti skládacího nábytku jednoznačně nadstandard. A stejně jako u stolu vás potěší vysoká skladnost. Na jednom metru čtverečních můžete mít takovýchto židliček hned 22.

Pokud jde o materiály, rozlučte se s plasty. Nils Frederking tvoří ze dřeva a kovu, takže se můžete spolehnout na vysokou nosnost a kvalitu. Pokud jde o barevné provedení, snažil se vyjít vstříc různým vkusům, takže například desky stolu jsou v provedení bílé, přes světle béžové, až po sytě hnědou. Ať užale vyberete jakoukoliv barvu, vždy se dočkáte vysoce stylového kusu nábytku, u kterého možná mnohé návštěvy ani nepoznají, že jde o skládací nábytek, který obyčejně skladujete ve skříni v chodbě.

Zdroj a foto: nils-frederking.de

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30