Skype kancelář od švédských PS Arkitektur

Mgr. Sandra Vasková
16.5.2011
  • Interiér

Podívejte se na fotografie Jasona Stronga, který uveřejnil své představy o zbrusu nové kanceláři Skype se sídlem ve Stockholmu. Ta je umístěna v areálu zdejšího bývalého pivovaru a skládá se z audia i videa studia, kanceláří i sociálních místností pro 100 zaměstnanců.

Zdi jsou barevně sladěny do bíla, podlahy jsou dřevěné a nábytek tu najdete pěkně barevný a zaoblený s různorodými tapetami. Nechybí ani loga a symboly Skypu. „Dříve tato kancelář sídlila na menším úřadu v Slussen ve Stockholmu a nyní se přestěhovala sem, na Münchenbrewery. Vše je laděno v duchu vyznění Skype - čili v hravé a užitečné podobě, kterou nástroj Skype představuje, a propojuje tak celý svět," uvádí architekti.

Vše barvami i vybavením působí pozitivně, přesně tak, jak bylo zamýšleno. Tvůrci se totiž nechali inspirovat samotnou grafikou Skypu, jako je například obláčkové logo. To je zde ztvárněno do podoby stejně tvarovaného osvětlení, které ozařuje vnitřní prostory. Tato kancelář, jak již bylo řečeno, pracuje převážně s audio a video zařízením, a to se projevuje také ve zvláštním zpracování tapet a kabelů, sluchátek i dalších zařízení souvisejících s touto technikou.

O realizaci nábytku se postarala společnost Olle Lindelöf AB / AB Linjon, o osvětlení zase Stockholm Lightning, Foscarini / Diesel, Next, Zero a Fagerhult

Zdroj a foto: psarkitektur.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30