Šmíruj, scanuj, odhaluj - Facebook má na to klíč

admin
31.10.2010
  • Technika

Friendship aneb Stránky přátelství - to je nová funkce, se kterou přichází sociální síť Facebook. Umožňuje uživatelům různě si přizpůsobovat interakce mezi jeho jednotlivými přáteli. Na základě těchto virtuálních vztahů můžete průběžně sledovat všechny vzájemné vazby mezi vámi a zvolenými přáteli. Uvidíte fotografie, na kterých jste společně označeni, události, pod kterými jste podepsaní, sdílené odkazy, komentáře pod příspěvky a mnohé další aktivity. Navíc si můžete také prohlížet stránky jiných uživatelů a jejich interakce s dalšími členy Facebooku. To však jen v případě, že jsou přáteli jednoho z vašich vyvolených členů a mají povolení si konkrétní profily prohlížet.

„Jeden z mých nejoblíbenějších momentů na Facebooku je ten, kdy si můžu prohlížet fotografie svých přátel poté, co jsem si přečetl na kanále News Feed, že se například zasnoubili nebo vzali. Dává mi to smysluplný pohled na přátelství," svěřil se vývojář pro Facebook Wayne Kao. Jedinečná možnost, jak sledovat své přátele, jejich vzájemné vztahy, kdo s kým tráví volný čas, jakým způsobem a mnoho dalšího. Můžete mít tedy téměř ucelený přehled o jejich soukromí. Tedy v případě, že jsou na těchto stránkách sdílní a nenechávají si svá „tajemství" pro sebe.

Facebook nyní čítá na 500 milionů členů po celém světě a průměrný denní nárůst činí 250 000 nových uživatelů. Stal se zkrátka nejen studnicí pro informace, ale již téměř pro všechno. Nejspíš na něm najdete i to, co byste jinak nehledali. Jen to zkuste, úspěch zaručen!

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30