Sofistikovaná móda od Veroniky Benešové

Mgr. Sandra Vasková
9.2.2011
  • Móda

Jedinečná akce, kde můžete shlédnout překrásné šaty hned ve dvou kolekcích, se uskuteční na Žižkovské věži 24. února. Jde o módní přehlídku Veroniky Benešové a tvrdí se o ní, že nemá ve své historii obdoby!

Fashion show pořádá pod značkou Sophistic by Veronika. Její tvorbu si můžete prohlédnout i na internetových stránkách www.sophistic.cz. A že je na co koukat! Veronika zkrátka ví, jak okouzlit ženu i přitáhnout pohled muže. Dvě nové kolekce s názvy Amébis a Firenze se od sebe liší a vždy Vám představí něco jiné. Jako první budou návštěvníci moci obdivovat kolekci designových triček Amébis a jako druhou jarní kolekci Firenze. Ta učaruje diváků hedvábnými šaty, bavlněnými sukněmi a padnoucími designovými střihy kalhot. „Už když jsem před třemi lety začala tvořit pod svým jménem, přemýšlela jsem nad názvem svého labelu. Chtěla jsem pro své modely označení, které jedním slovem vyjádří módní styl, názor, přesvědčení. Mé modely podtrhují ženskost, dodávají sebevědomí, zachovávají eleganci. Mé modely jsou Sophistic," povyprávěla Benešová.

Na programu je i představení šatů českými kráskami, které se jen pro hosty projdou po mole, aby tuto nádheru představily. Zahlídnout zde budete moci modelku Janu Mutňanskou, finalistku Miss Universe SR 2009 i zahraniční modelky. Celým večerem Vás provede známá česká moderátorka Terezie Kašparová a nebude chybět ani další bohatý doprovodný program, který se postará o zábavu příchozích.

Za vstup zaplatíte 80 Kč. To však není vše, co za tuto cenu dostanete. V ceně je zahrnut i welcome drink, raut a překrásný výhled na noční Prahu.

Zdroj a foto : www.sophistic.cz, arcolor.cz

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30