Solnička a pepřenka od malíře

Bc. Lucie Drahošová
24.5.2012
  • Design

Patříte mezi milovníky výtvarného umění, nebo vás zkrátka jen baví obklopovat se zábavnými kreativními věcmi? Pak vás rozhodně osloví solnička a pepřenka značky Contento, které jako by se zatoulaly z malířské dílny.

Solnička i pepřenka jsou tvarovány zcela věrohodně do podoby tub s barvami, takže dochucování jídel se u vás doma stane nejen praktickou záležitostí, ale i zábavou a tématem ke konverzaci.

Kořenka respektuje vzhled tubičky s barvou do posledního detailu, funkčně je pak opatřena několika málo odlišnostmi, tak aby dokonale sloužila svému účelu. Víčko tuby je pro účely dochucování opatřeno dírkami, a spodní zúžená část díky důmyslnému elegantnímu stojánku slouží jako podstavec. Pro účely doplňování koření je také víčko odšroubovatelné.

Lehce specifické je však použití. Na rozdíl od běžných solniček a pepřenek, kterými buď třeseme nebo točíme (pokud se surovina teprve drtí), tyto odpovídají tubám s barvami i pokud jde o manipulaci. Chcete-li dostat obsah ven, je třeba mačkat...

Tuby jsou v dispozici několika barvách, stejně jako je tomu u malířských barev. Pro lepší orientaci je však na každé tubě velkým písmem doplněno „S." nebo „P:".

Barevná a kreativní solnička s pepřenkou jsou plnohodnotnými pomůckami umožňujícími lepší vychutnávání si pokrmů, a zároveň dovedou rozzářit váš stůl a udělat z obvyklého oběda neobyčejnou hostinu. Nadchnou umělce, kreativce, ale i děti, nebo jednoduše kohokoliv, kdo je vidí poprvé.

Potěšující informací na závěr je cena. Sada dvou přibližně dvanácticentimetrových kořenek s elegantním stojánkem opatřením nápisem Contento vás vyjde na necelých čtrnáct euro, což je přijatelná cena. Pokud jste se tedy právě nadchli, stačí zabrouzdat na internetu a objednat.

Zdroj a foto: www.design-3000.de

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30