Španělská značka Desigual se konečně stěhuje také do ČR

Mgr. Sandra Vasková
22.4.2011
  • Móda

Španělský řetězec Desigual právě tento čtvrtek otevřel brány svého nového obchodu s módním oblečením u Václavského náměstí v paláci Koruna. Tato dvoupatrová stylová prodejna má celkovou výměru 600 metrů čtverečních a Vy zde najdete oblečení, které je favoritem především pro mladší generace. Oplývá zajímavými barevnými vzory, je hravé a slouží ke všednímu i nevšednímu nošení.

Ve Španělsku je tato značka považována za velmi oblíbenou, dokonce patří mezi nejvyhlášenější v celé zemi. Vy můžete nyní její pobočky najít v hlavním městě, ale i v moravské metropoli Brno. Sháníte-li neokoukané kousky do svého šatníku, tady si jistě vyberete - svetříky, značková trika, kabáty, mikiny, sukně, šaty až přes doplňky jako jsou kabelky, tašky a další. Výběr je zde bohatý pro všechny - ženy, muže i děti. Zboží si lze zakoupit jak ve zmíněných kamenných obchodech, tak také na internetu.

Španělská módní značka Desigual vznikla v roce 1984, v současné době sídlí hlavní centrála v Barceloně. Má obchody také například v Německu, Francii, Švýcarsku, Velké Británii či Itálii. Společnost založil Švýcar Thomas Mayer, který chtěl, aby jeho oblečení vyzařovalo hravost a pozitivismus. A toho skutečně dosáhl! Od toho se odvíjí i vzhled veškerého oblečení - velké potisky i poněkud ztřeštěné kombinace barev.

Zdroj a foto: www.desigual.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30