Speciální láhev Jameson se rozlije po pražských klubech

Mgr. Sandra Vasková
15.3.2012
  • Design

Oslavy sv. Patrika se staly natolik oblíbenými, že již nejsou pouhou výsadou Irů. Každého 17. března tak do hospůdek a klubů po celém světě vyrazí davy lidí, kteří se chtějí dobře pobavit. K tomu však dnes patří i kvalitní pití. A jedno z takových představuje i irská whiskey Jameson, která s letošním datem svátku přinese i speciální edici láhve, kterou navrhl světoznámý designér Paul Daly.

Ochutnávat se bude i v pražských ulicích! A to přímo v proslulém podniku Roxy ve Dlouhé ulici, ale i v JamesonZone v Klubovně 2. patro, kde také zahrají skupiny TataBojs a Navigators. Umělec Daly do moderního vzhledu láhve vtiskl odkaz legendární kresby z knihy keltských příběhů The Book of Kells, a to ji pasuje na sběratelský kousek. Limitovaná edice s umělecky zpracovanou zelenou etiketou je v 18 zemích světa v prodeji už od poloviny února. „Jako Ir, který strávil velkou část života v zahraničí, jsem přivítal možnost realizovat mé umělecké chápání irské kultury do skutečně irské značky jako je Jameson. Taková příležitost se neodmítá. Den sv. Patrika je skvělý irský svátek, byl to pro mě velký zážitek připravit pro tento den něco, co ho každému milovníkovi irské whiskey ozvláštní," pronesl Paul Daly.

Značka Jameson pro tento den připravila i vlastní rozhlasovou stanici, která bude vysílat z původní palírny Old Jameson Distillery v Dublinu. A jak budou probíhat oslavy v rodné zemi tohoto alkoholického nápoje? Hlavní pódium Jameson Global Party vyroste zmíněného data v Dublinu, zelená vlna se ale rozleje také v indické Bombaji, v Dubaji, Spojených arabských emirátech i Sofii.

Zdroj a foto: www.jameson.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30