Šperky z počítačových obvodů ozdobou šperkovniček

Mgr. Sandra Vasková
30.8.2011
  • Umění

Odvážný kousek - netradiční spojení šperků a technologií! Vážně to jde, a dokonce i hezky designově! Využijte staré technologie a ozdobte se jimi.

S nápadem přišla italská návrhářka šperků Paola Mirai, která proměnila stará technologická zařízení a obvody v krásné ozdoby a šperky pro všední i sváteční příležitosti. Ne jednomu oku se ještě nyní zračí v zorničkách! Každá, technicky již nepotřebná, část má nyní nové využití i přidanou estetickou hodnotu. Možná i Vy byste se mohli doma v dílně porozhlédnout, co už je tzv. na vyhození a zapojit svou fantazii do podobné tvorby. Pokud si ovšem troufáte?

Designérka Paola Mirai našla velké zalíbení ve starých počítačových systémech, které pouze „vykuchala" a jejichž obsahu dala novou stylovou tvář. Mirai nachází krásu v často esteticky ignorovaných počítačových kostrách, jejichž obvody pak zdárně mění na poklady šperkovniček. Zasadí je do ultralehkého plastického materiálu, který si sama vymyslí a dílko je na světě. Výsledné kusy jsou oslňující a moderní módní doplňky.

Zdroj a foto: www.paolamirai.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 2 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30