Spiral Fluete, mnohotvará váza

Mgr. Sandra Vasková
1.2.2012
  • Design

Překvapit a přesvědčit dobrým designem může být v dnešním světě plném modernosti a pokrokovosti, zejména pak v konkurenci, velmi obtížné. Avšak i ledy jinak komerčního designu mohou být někdy s úspěchem prolomeny dobrou myšlenkou.

Unikátním designem a kvalitou výroby se mohou pochlubit i produkty vznikající edice interiérových doplňků, mezi které patří i váza SPIRAL FLUETE, jež je produktem designérského studia DESIGN VISION, které ji vyvinulo společně s výrobním partnerem Carbon Expert. Autorem vázy je designér Lukáš Chlíbek, jenž ji ozvláštnil už v průběhu zpracování. Váza má amorfní tvar, působí až trochu rušivě a neuspořádaně. „Každý záhyb i detail nádoby byl vytvořen s úmyslem definovat plynoucí životní cesty, složitost světa v nekonečnosti detailu," vypráví autor.

Váza se z různých perspektiv jeví jako pokaždé jiný tvar. Funkčně je tato dekorace určena pro jedno-stonkové květiny. SPIRAL FLUETE je autorským a zakázkovým dílem a je součástí limitované edice 50 kusů. K dostání je ve třech velikostech - 250mm, 400mm a 600mm.

Studio DESIGN VISION vyniká návrhy karbonových produktů. Chystá se také představit další podobné produkty, k nim bude patřit i konferenční stůl TENTACLE, věšák LOVE HUG, křeslo WAVE a světlo CARBOGINA. Výběr z těchto produktů bude možný na stránkách www. design-vision.eu i na veletrhu s názvem For Furniture, který se letos uskuteční 22. - 25. března.

Zdroj a foto: design-vision.eu

doprava zdarma
objednávky nad 2 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30