Společnosti British Airways a American Airlines představily svoji první společnou halu Admirals Club na mezinárodním letišti v D

Mgr. Sandra Vasková
11.12.2010
  • Architektura

Nové prostory oslňují tím nejmodernějším vybavení. Design vestibulu je skutečně velmi stylový a plný vhodně zvolených prvků, jenž věrohodně odráží charakter státu Colorado. Recepce haly je zvýrazněna tesanými kamennými zdmi, zakřiveným sklem a prosvětlenými pryskyřicovými panely. Celý objektu nabízí 124 míst k sezení pro hosty. Mezi další vybavení této haly patří např. klidová zóna, ve které návštěvníci najdou pohodlné židle a gauč k příjemnému posezení, nezapomnělo se ani na plochou panelovou televizi i dětský koutek, ke zkrácení volného času.

Spojení mezi halou a terminály bylo pro cestující usnadněno tím, že byl Admirals Club přemístěn z Terminálu C do Terminálu A, z nějž obě zmíněné letecké společnosti řídí své lety. Hala se tedy nachází na severním konci Terminálu A a je snadno dostupná přes Jeppesen most pro pěší nebo přes stanici letištního vlaku.

Obě dopravní společnosti uzavřely v roce 2010 obchodní dohodu o rozdělení příjmů a vzájemně koordinují své spoje a plány na trasách mezi Evropou a Severní Amerikou. Nová hala Admirals Club je prvním zařízením svého druhu, které se po takové dohodě otevírá.

Zdroj a foto :worldinteriordesignnetwork.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30