Sportovní kolekce Porsche Design pro pány je v ČR

Mgr. Sandra Vasková
27.4.2012
  • Móda

Nyní se z oblečkových doplňků mohou těšit i pánové. Právě pro ně dorazila do českých obchodů značky Adidas výše uvedená kolekce a ti si ji mohou do sytosti užít zejména při sportu!

Už je tomu pět let, co značka Porsche Design Sport přináší na trh luxusní sportovní módu. Ta současná kolekce je charakteristická snoubením moderního života s pracovním vytížením. A přiznejme si, toho je v posledních letech více než dost. A tak návrháři této značky vyvinuli oděvy, které jsou jako stvořené pro často cestující pány a pro ty, kteří ocení především pohodlí a dají si záležet na stylové vizáži.

Kolekce pro jaro/léto nabízí širší paletu oblečení, např. pro fitness, golf, tenis a další aktivity. Avšak i tato sada oděvů neopustila od tradiční kvality a funkčnosti prádla Adidas. Byly v ní použity vysoce odolné materiály proti vodě, vlhkosti a jsou také skvěle prodyšné. Dokonce sem byly zařazeny kraťasy s názvem Hybrid Short, jež mají chladivý účinek - pro sport ideální! Dále sem také patří Polo Shirt, které zase zvýrazní linii těla a je dokonale prodyšné. Univerzální Hybrid Jacket nabízí svobodu pohybu, je odolná proti povětrnostním podmínkám, vodě a přesto vysoce prodyšná. Bunda má odepínací rukávy, budete s ní vybaveni do každého rozmaru počasí. Nechybí ani kvalitní sportovní obuv, která překvapí svou všestranností, komfortem i kombinací prodyšnosti, odpružení i propracovaným designem.

Zdroj a foto: www.porsche-design.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30