St. Nicolas Bay patří mezi nejluxusnější hotely světa

Mgr. Sandra Vasková
12.5.2011
  • Travel

St. Nicolas Bay je unikátní luxusní a tzv. „Village styl resort", který se rozprostírá na malém poloostrově s výhledem na velkolepý záliv Mirabello Bay a starou kosmopolitní rybářskou vesnici Aghios Nikolaos. Je členem asociace Small Luxury Hotel of the World. Svým designem skvěle zapadá do středozemí, je typický svou svěžestí a moderností. Nedávno byl renovován a nyní vyzařuje dokonalý vkus a eleganci.

U tohoto stavení jsou soukromé pláže, které slouží hostům k maximálnímu soukromí a pohodlí. K ubytování jsou zde luxusní bungalovy se soukromými bazény, jež jsou obklopeny zahradami. Přivítají Vás zde také restaurace a bary, kde si pobyt můžete zpestřit exkluzivním stolováním a chutnou krmí. Každý pokoj nabízí balkon nebo terasu a otevřené prostory pro relaxaci s výhledem na moře. K ubytování slouží plejáda pokojů od těch klasických po exkluzivní.


Celý areál nabízí nejmodernější zařízení, kde si můžete odpočinout a osvěžit se v klidném a tichém prostředí, například v mramorových tureckých parních lázních a saunách, krytém vyhřívaném bazénu i v jeskyních pro inhalace s mořskou solí. Mimoto zde najdete i řadu služeb, přes kosmetické až po fitness centrum. Navíc si zde můžete říci své vytoužené „ano". Hotel je uzpůsoben na pořádání svateb i akcí pro téměř 180 osob, omezena nejsou ani pracovní setkání, pro které jsou zde k dispozici konferenční místnosti. Ani Vaše děti se zde nebudou nudit. Pro ně je zde přichystán Dětský klub i Mini klub pro nejmenší.

Zdroj a foto: stnicolasbay.gr

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30