Státní univerzita v Clevelandu otevře nové centrum pro studenty

admin
3.11.2010
  • Interiér

Nová studentská Mekka otevře své brány v centru Clevelandu už tento podzim a bude sloužit pro reintegraci studentů a studentského života.  Budova byla navržena new-yorskou společností Gwathmey Siegel & Associates architects (GSAA). Ta má na svědomí již více než 40 inovací pro akademické budovy po celých Spojených státech i jinde v zahraničí. Ve spolupráci s firmou Braun & Steidl Architects ztvárnila současnou osvěžující strukturu budovy, která dává univerzitě nový smysl.

Budova stojí v centru města na hlavní obchodní tepně. GSAA ji pojalo jako veřejnou bránu propojenou s okolním městem, kde nabízí širokou škálu služeb pro studenty a fakulty. „Naše vzájemné vztahy se zaměstnanci, správci a zástupci studentů této univerzity byly klíčové k formulování vize centra. I vzájemný přístup a vedené dialogy s místní komunitou nesmírně obohatily celý design budovy," svěřil se projektový architekt a partner GSAA Joe Ruocco.

Nové zařízení bude sloužit především studentům a jejich aktivitám. K dispozici je zde stravovací zařízení, zasedací a společenské místnosti. Vše je šito na míru komunitnímu životu na univerzitě. Inovátoři nového centra však nepodcenili ani vzhled jeho okolí. Při vstupu do jeho blízkosti vás uvítají čerstvé zelené trávníky a široký vchod. Je navržen i pro snadný přístup zdravotně postiženým osobám.


"Měli jsme vidinu studentského centra jako „obývacího pokoje" celého školního areálu," říká ředitel GSAA Robert Siegel. Dokončení tohoto projektu přispěje k revitalizaci městské struktury centra města Cleveland.

Zdroj a foto : http://www.e-architect.co.uk/

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30