Stojan na fotky Umbra Fotofalls Desk 36x43cm

779,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 306992410
Výrobce: Umbra
Barva: stříbrná
Materiál: ocel

Popis

Stojan na fotky je skvělá alternativa k typickému fotorámečku, umožňuje, aby vaše fotografie byly vystaveny v kolekci, která vychází z jediného stolního stojanu. Tento volně stojící stolní strom využívá kovové spony k zavěšení až 18 fotografií, které jsou díky jedinečnému tvaru deštníku rozmístěny v úhlu 360 stupňů. Vystavte si fotografie z významných událostí a příležitostí, jako jsou svatby, narozeniny a další. Stojan na fotky, vyrobený z nerezové oceli, má 18 kovových svorek, které bezpečně drží fotky.

Značka: Umbra

UMBRA - Kanada

Pokud holdujete originalitě, funkčním bytovým doplňkům a modernímu minimalismu, pak si určitě padnete do oka s kanadskou značkou bytových doplňků Umbra.

Značka Umbra působí na trhu bytových doplňků již od roku 1979, kdy její základy položil designér Paul Rowan. Podle vyprávění tehdy nemohl sehnat doplňky do svého vlastního bytu, a tak se rozhodl vytvořit si vlastní. Jeho originální a minimalistické funkční pojetí bytových doplňků si však obratem získalo obdiv široké veřejnosti a drží si jej dodnes.

Portfolio značky Umbra zahrnuje především dekorace a doplňky, které vždy upoutají netradičním minimalistickým designem s důrazem na funkčnost. Nabídka zahrnuje například designové hodiny, fotorámečky, police a věšáky, šperkovnice, nástěnné dekorace či doplňky do kuchyně a koupelny. Hlavním záměrem značky Umbra je přitom přinášet kreativitu předmětům denní potřeby, a to právě prostřednictvím originálního designu.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30