Stylové brýle a cenově dostupné brýle Spex Club

Mgr. Sandra Vasková
5.9.2011
  • Móda

Brýle této značky se staly od loňského roku elegantním a atraktivním základem výbavy pro hollywoodskou elitu a módní průmysl. Newyorští návrháři, kteří je mají na svědomí věří, že by tyto moderní skla měly být dostupné pro každého. A proto jsou dostupné již od 89 dolarů a online.

Spex Club má svůj on-line shop, ve kterém mohou zájemci do detailu jednotlivé typy brýlí důkladně prozkoumat a rozhodnout se pro ty nejvíce vyhovující právě pro ně. Na výběr mají ze slunečních i optický, pro muže i ženy. V těchto stylových sklíčkách bude každý majitel originální, protože Spex club se zaměřuje také na vysoce kvalitní výrobu "šitou na míru" a jde s horkými módními trendy, které netrvají jen jednu sezónu. S nimi uvidíte svět v pravých barvách! Navíc si zákazníci mohou navrhnout i vlastní rámy brýlí za velmi rozumné ceny.

Tímto počinem dává Spex Club možnost komukoliv navrhnout svůj vlastní styl doplňků bez zbytečných výdajů. Je libo vintage styl, retro či klasika? Splňte si to, tady můžete! Pro některé z nás jsou brýle bohužel nezbytností a není třeba v nich vypadat jako šedé myšky či je nevyužít ve vlastní prospěch. Dejte se tedy do navrhování a pořiďte si brýle podle svého jedinečného vkusu! Stačí navštívit stránky www.spexclub.com a výběr může začít. Jistě většinu potěší i fakt, že doprava je zdarma a pokud nesplňují do puntíku Vaše požadavky, lze je také vrátit.

Zdroj a foto: www.spexclub.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30