Stylové interiéry, které Vám vezmou dech!

Mgr. Sandra Vasková
21.2.2011
  • Architektura

Představte si, že se nacházíte ve vyhledávané lokalitě Bird Street, v oblasti Los Angeles v Kalifornii a máte jedinečnou možnost strávit zde prázdniny. Jak by mělo místo Vašeho pobytu vypadat? Ne náhodou nějak takhle?

Fascinující residence v Hollywood Hills, která je jediná svého druhu široko daleko a má okouzlující rysy. Ještě nedávno tuto podobu neměla, ale nyní je vybavena čtyřmi ložnicemi a pěti koupelnami. Má velký „nekonečný" bazén na nádvoří a nabízí svým hostům bezkonkurenční výhled na panorama města.

V hodnotě téměř 10 milionů dolarů a o velikosti 4 000 čtverečních stop poskytuje tato nemovitost okouzlující životní styl uzamčený v jejích zdech. Super tenké posuvné dveře  propojují interiéry s vnitřním nádvořím. Technologické vlastnosti udržují toto stavení neustále aktuální, tzn. i-pod doky ve všech pokojích, integrovaný kamerový systém, vnější reproduktory i domácí kino s profesionálním 3DLP HD projektorem. Krásná umělecká instalace s názvem "Sproud" od Nancy Braver dominuje celému přilehlému dvorku.

Vážní zájemci si tuto rezidenci na adrese 9010 Hopen Place můžou odkoupit od společnosti Ben Bacal, která se zabývá prodejem nemovitostí.

Zdroj a foto: www.9010hopen.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30