Stylové retro doplňky inspirované Andym Warholem

Mgr. Sandra Vasková
24.8.2011
  • Móda

Kolekce Incase je tu, aby ozdobila celý svět! Tato sbírka však není první, která je Warholem inspirovaná, ale přesto o to více vydařená. Prohlédněte si spolu s námi nejnovější kousky pro Váš mobilní telefon i notebook.

Například na výrobcích pro MacBook, iPhone i iPad verzi 2 a 4 můžete vidět zobrazeného krále rock´n´rollu Elvise Presleyho i koláže Andyho Warhola z reklamních sérií. Zahlédnete i obaly, kde jsou kresby zpracovány ručně, například kreslený starožitný telefon i banán. Pochopitelně tyto výrobky neslouží pouze jako módní designový doplněk, ale především jako ochranný obal pro Vaše drahocennosti. Odolná přenosná „umělecká díla" jsou nyní k dispozici v online shopu www.incase.com a do budoucna míří i do poboček společnosti Apple a dalších.

Celá kolekce byla údajně vytvořena na počest velkého amerického umělce a ke zdůraznění důležitosti a významu technologií v současném světě, umění i kultuře. Jak sám Warhol kdysi řekl: „Spousta lidí mi mohlo být nápomocno při mé tvorbě, ale pouze počítač by byl zcela vyhovující a dostatečný.... A věřte, že počítač může být

Zdroj a foto: www.goincase.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30