Superrychlé závodní kolo od BMW

Mgr. Sandra Vasková
15.3.2011
  • Technika

BMW M Bike Carbon Racer je kombinací nejvyšší úrovňe pohodlí při jízdě s výjimečným designem. V Mnichově založená světoznámá společnost BMW, která má více než 60 let zkušeností v oblasti výroby jízdních kol, představí své první závodní kolo exkluzivní řady BMW M v červnu tohoto roku.


BMW M Bike Carbon Racer v sobě snoubí výkonnost i zdatnost. Je vhodné pro každodenní používání, a to je primárním účelem této série. Odteď lze dynamiku BMW M automobilů nalézt i na těchto dvou kolech. Díky vysoce moderním a technologicky vyspělým materiálům a komponentům se BMW M Bike Racer Carbon řadí do supervýkonných závodních strojů. Jeho výrazný rám má antracitově-karbonový vzhled, zatímco barvy na ráfcích, řídítkách a sedle jsou v tradičným BMW M červeném odstínu a poukazují na originalitu vysoce kvalitního dopravního prostředku.

Pro nový BMW M Bike Carbon Racer vytvořili vývojáři zcela nový karbonový rám, který je extrémně lehký a tuhý, absorbuje nárazy a nehrozí u něj koroze. BMW nepoužívá žádné masově vyráběné součástky a díly ve své flotile jízdních kol. Místo toho pracuje pouze s prvky, které si sama vyrábí. Například se Shimano Ultegra ozubenými koly od této společnosti se můžete s uvedeným kolem o váze 7,4 kilogramů dostat téměř okamžitě na nejvyšší možnou rychlost. Tady je vysoká dávka adrenalinu zaručena. To pravé pro bicyklové nadšence!

Zdroj a foto: dexigner.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30