TALENT DESIGN 2010 vrcholí, budou se vyhlašovat vítězové!

Mgr. Sandra Vasková
22.2.2011
  • Události

V listopadu minulého roku jsme Vás již informovali o možnosti přihlásit svá dílka do této soutěže. A ta nyní vrcholí!  Vyhlášení výjimečných studentských prací se uskuteční již dnes 22. února od 17 do 22 hodin ve foyer rektorátu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, což je současně místní studentská knihovna, budova U13. K vidění budou autorská díla z ateliéru oděvu a obuvi Fakulty multimediálních komunikací.

Jak už bylo napsáno, kousky, které byly do soutěže zaslány, musí oplývat především kreativitou a neotřelostí, inovativním i originálním řešením a ohleduplností při použití materiálu. Hodnotit se bude též celkový dojem z výrobku, jeho komplexní kvalita, kvalita provedení i jeho ekologická podstata a podpora trvale udržitelného rozvoje, která se  v současnosti bere čím dál více na zřetel.

Soutěž, která předá mezinárodní cenu studentského designu, byla vyhlášena Nadačním fondem JUDr. Martina Růžičky ve spolupráci se zmíněnou Fakultou multimediálních komunikací UTB Zlín. Pro připomenutí uvádíme, že vítěz obdrží titul „Talent designu 2010" a k tomu úctyhodných 50 000 Kč. Druhý a třetí umístěný obdrží odměnu ve výši 25 a 10 tisíc korun. Následovat budou i další cenu a hodnotná ocenění. Přijďte se sami podívat na jejich předání. Studenty UTB jistě potěší Váš zájem i účast.

Zdroj a foto: www.talentdesignu.cz

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30