Tohle Vás nikdy nepustí - SIMIRA

admin
2.10.2012
  • Design

Myslím tím milovníky drobností i velkých objevů. To vzrušení z množství různorodých věcí, které jinde nenajdete. Některé mají patinu dob dávno minulých, některé okouzlují svojí originalitou a jedinečností, kterou jim vdechl jeho tvůrce. Chce se Vám pořídit si danou věc prostě jen tak, pro potěšení.

Tržiště, jarmarky.  Vědomí, že tam seženete „všechno a nic" má pro mnohé velké kouzlo. Dětinská radost a čiré potěšení z toho množství věcí, které si můžete prohlédnout. A přesně tento pocit zažijete, pokud navštívíte www.simira.cz, galerii originálních výrobků. Vybírat a přebírat se můžete více než 16 tisíci výrobky.

Máte rádi šperky, které nevidíte na každém druhém rohu? Podívejte se na širokou nabídku šperků na Simiře. V sekci umění se setkáte s obrazy, plastikami a autorskými fotografiemi. Originální kabelky a tašky, které zaručeně nebude mít někdo jiný, najdete v sekci doplňky.

Milujete patinu a retro? Pro fajnšmekry jsou v nabídce opravdu speciální kousky, jako například stříbrná dýmka na opiové kuličky či náhrdelník s tajnou schránkou.  Najdete v sekci vintage.

A pokud snad hledáte něco přesně podle svých představ, jednoduše zadejte poptávku. Z množství 1100 zručných řemeslných umělců a designérů se určitě najde alespoň jeden, který splní Vaše přání.

Zdroj a foto: www.simira.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30