Tudor a Ducati spojily síly, mají (nad)časovost v hrsti

Mgr. Sandra Vasková
29.9.2011
  • Technika

Vášeň pro výkonnost, kvalitu a dokonalý design je jim společná. A letos poslední červnový den to jen potvrdily. Firmy Ducati se Tudor stvrdily partnerství, sladily své designy a z toho vzešel nový model hodinek zvaný Fastrider. Výsledek je zaručeně moderní, adrenalinový a nabitý sportovním duchem.

Tudor se stal oficiálním partnerem času pro společnost Ducati. Společně vydaly závodní sportovní hodinky s lehce retro atmosférou a jistých charakterem.  A vzájemně se také hezky podělily - na ciferníku uvidíte logo Tudoru, ale jinak jsou hodiny v barvách Ducati. Je to zkrátka ukázkový případ co-brandingu.  V průměru mají 42 mm, a jejich hlavička je z oceli, stalé však při pohledu zepředu vypadají konzervativně. Odvážou se až při pohledu z boku, kdy dostávají více moderní nádech, ale pořád v rámci vkusnosti. Tlačítka chronografu vypadají jako stlačitelné písty motoru. K dostání jsou s ocelovým nebo koženým náramkem či textilním páskem, opět ve vlajkových barvách Ducati nebo v kombinaci stříbrné a černé. Jistě Vás potěší jejich maximální spolehlivost a přesnost. A na zápěstí vypadají přímo luxusně.

Skvělý design podporuje také fakt, že jejich ciferník není ani přeplácaný, ani holý. Je v něm zkrátka to, co má být a nic navíc. Radost pohledět, lehce se zorientovat!

Zdroj a foto: www.tudorwatch.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30