Tyhle nejsou na chození, ale na pořádnou hudební nálož

Mgr. Sandra Vasková
8.3.2011
  • Design

Bude to znít jako bláznivá otázka, nicméně máme na ni smysluplnou odpověď. Je možné vytvořit z bot reproduktory? Odpověď zní ano! Ostatně přesvědčit se můžete při pohledu na fotky umístěné pod článkem. Povyprávět by Vám o tom mohl také jejich samotný tvůrce Nashmoney, který se do tohoto odvážného pokusu pustil.

Ze začátku mohou působit poněkud podivným dojmem, ale pak Vám učarují nebo alespoň pobaví. Reproduktory vznikly velmi jednoduše, přeměnily se ze slavného modelu bot značky Nike Air Force 1s na tento fascinující zvukový systém, který svět v takové podobě snad ještě nespatřil.

O jejich transformaci se postaral londýnský návrhář Alex Nash, známý také pod pseudonymem Nashmoney, který je přímo posedlý sportovní obuví. S integrovanými reproduktory, spínači i vstupními konektory může být toto zařízení Vašim pomocníkem při pořádání různých večírků. Vše potřebné k reprodukci hudby zaručeně má. A navíc - každý ze dvou reproduktorů má vlastní nóbl dřevěný podstavec, přinejmenším to celému zařízení dodá na zajímavosti. Takže pokud se Vám myšlenka pracovat na Vašem laptopu mezi dvěma těmito netypickými reproduktory doteď nezdála, možná po jejich důkladné analýze zjistíte, že tyto tenisky jsou skutečně solidně našlápnuté. Pardon, přímo vibrující hudbou a jejím rytmem!

Zdroj a foto: freshome.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30