Ubytování na moři v luxusním hotelu Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa

Mgr. Sandra Vasková
9.6.2011
  • Travel

Nejen samotný soukromý ostrůvek Tevairoa Motu s bájným pohořím Mount Otemanu Vás okouzlí svým vzhledem a prostředím, ale také hotel, který zde stojí - celým názvem Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa. Jeho bungalovy jsou umístěny přímo na pláži, k osvěžení to tedy nebudete mít vůbec daleko. Ohřát se můžete na jeho sluncem zalitých plážích s bílým pískem, odkud je báječný výhled na ostrov Bora Bora. Zbožňujete potápění a rádi prozkoumáváte tajemství moře? Tak i pro Vás je zde školka s několika tisící korály jménem To´a Nui, tvořena více než 70 druhy ryb a jinými zvláštnostmi. K relaxaci zase poslouží místní lázně Manea Spa.

Na výběr máte hned z několika typů ubytování, které se liší svým vzhledem, vybavením, ale i cenami. Ty se v sezóně pohybují v rozmezí 13 200 až 16 400 Kč za noc bez dalších poplatků. Ovšem servis, který za to obdržíte, čítá mnoho položek a výhod. Hotel, vypodobněný v tradičným polynéském stylu, dokonce nabízí i tři bungalovy speciálně upravené pro osoby s tělesným postižením. Zdarma si zde můžete zahrát například badminton, minigolf, pétanque, zapůjčit si kajak i šlapadlo.

Stačí se tedy jen rozhodnout a užít si báječnou dovolenou. Hotel je umístěn 15 minut od hlavní vesnice Vaitape, můžete si také udělat okružní jízdu soukromou lodí. Do areálu dále patří také oddávací kaple, velké konferenční místnosti, restaurace, bary i fitness centrum. Výčet všech možností je obrovský. Buďte zvědaví a nechte se zlákat k dovolené Vašich nejtajnějších přání.

Zdroj a foto: exclusivetours.cz

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30