Udivující design hybridního kancelářského stolu

Dagmar
6.3.2011
  • Design

Bulharský designér Jovo Bozhinovski ve spolupráci s firmou Elza Design navrhl a vyrobil stůl na zakázku stavební společnosti, jež si přála vytvořit zasedací síň, která by se vhodně vepsala do podvědomí návštěvníků. Srdcem celého návrhu se stal zajímavý stůl, který je hybridní kombinací stolu vedoucího pracovníka a stolu konferenčního. Skulptura je nositelkou konstruktivistického stylu, který má odrážet poslání společnosti. Masivní základna ředitelského stolu drží v rovnováze dlouhou konzolu stolu zasedacího, ke kterému usednou spolupracovníci nebo zákazníci společnosti.

Konstrukce centrálního stolu je z kovu v černé barvě, pracovní deska je vyrobena z černě tónovaného skla. Židle u konferenčního stolu jsou plastové s kovovými nohami, v podobném designu. Křeslo vedoucího managera je kožené, vyvýšené na mírném stupínku. Stejně tak vyvýšená je i jeho část stolu, která se v ostrých konturách zlomí do nižší polohy stolu konferenčního. Jednoduchý, technicistní styl je podtržený strohou barevnou kombinací bílé a černé, která návrhu dodává na působivosti.

Jovo Bozhinovski vytváří projekty, jejichž hnacím principem je inovativní design a chytrá řešení. O svých schopnostech říká: „Nabízím přelud za hranicemi vaší představivosti, který ukazuje budoucnost skrze čočku novátorských konceptů a nápadů."

Zdroj a foto: freshome.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30