UGG Australia: Luxusní krok

admin
21.11.2010
  • Móda

Tak u těchto bot nehledejte žádné vysoké podpatky, ani pro nohu nepohodlný, stísněný střih. Botám UGG podlehly celebrity a podlehnete jim i vy. Super pohodlné „humpolácké" botky si začínají podmaňovat svět módy raketovou rychlostí.

Skvělý materiál

Boty UGG jsou vyrobeny z pravé ovčí vlny a kůže, tedy žádná syntetika. Skvělá izolační vlastnost ovčí vlny udrží Vaše nohy nezpocené celé léto a v zimě jim zase nedovolí prochladnout. Botky jsou tedy vhodné pro celoroční nošení. Navíc s nimi můžete zapomenout na ponožky. Boty UGG jsou vyrobeny tak, aby se maximálně využily termostatické vlastnosti ovčí vlny.

Pohodlí především

Konec otlačených pat, puchýřů a ničení prstů u nohou. Boty UGG jsou široké, při chůzi je na noze téměř necítíte a na víc v nich budete in.

K čemu nosit?

Můžete je obout téměř ke všemu oblečení, snad jen ve večerních plesových šatech by jste v nich vypadali přinejmenším „extravagantně". Skvěle vypadají k džínům i k sukni. Vyběhnout v nich můžete do práce, ve chvílích volna i do školy.

Celebrity už je mají

Mezi fanoušky bot UGG patří celebrity opravdu zvučných jmen jako Pamela Anderson, Jennifer Lopez, i Heidi Klum a spousta dalších.

Podvodníci jsou všude

Bohužel, boty UGG u nás ještě nekoupíte. Budete se muset tedy spokojit s nákupem v zahraničí nebo po internetu. I tady však platí, pozor na „nepovedené" imitace. Asi tím nejzákladnějším, jak je na první pohled poznat je vnitřní vlna. Ovčí vlna je heboučká a krásně nadýchaná, tu od umělé imitace pozná i naprostý laik. Při internetovém nákupu budete mít trošku stížené podmínky, protože boty nevidíte. Přijít by Vám měly v krabici, s certifikátem a v každé botě lístek. Boty by měli být opatřeny štítkem na kterých je znak UGG, který na sluníčku mění barvu.

Nic není zadarmo

Za kvalitu musíte být ochotni zaplatit. Boty UGG rozhodně za pětistovku nepořídíte, spíše počítejte s cenou od šesti tisíc výš.

Zdroj a foto:uggaustralia.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30