Unikátní design kanceláře Saatchi & Saatchi v Bangkoku

Mgr. Sandra Vasková
24.1.2012
  • Interiér

Za jeho vznikem stojí Supermachine Studio, multidisciplinární firma, která je zatím velmi mladičká (funguje od roku 2009), ale přesto už velmi úspěšná.  Saatchi & Saatchi kanceláře tak vyplňuje hravý a svěží styl, který slouží nejen pro dobré odvádění práce, ale také pro zábavu každého dne. Není přece třeba brát všechno tolik vážně.

Plocha kanceláří zabírá cca 400 m2 a výzvou se stal pro designéry i omezený rozpočet na jejich vyhotovení. Přesto se však nebáli pustit se do odvážné tvorby a nápadů, které působí vizuálně velmi silně. Také zpracovatelské studio nebylo vybráno náhodně, firma Saatchi & Saatchi si jej pochvaluje, jsou prý velmi přizpůsobiví, nebojí se výzev a jsou flexibilní. Jedním z jejich skvělých nápadů se stala recepce na kolech, která tak trochu připomíná obří bílý autobus. I konferenční stoly jsou velmi mobilní, prosklené vitrínky přímo leží na jízdních kolech, lze tedy jimi snadno pohybovat. Zasedací místnosti zase pro změnu připomínají kupé ve vlaku. I zdejší motivy při troše fantazie připomínají kolejnice či závodní dráhy. Doplňky na stěnách jsou většinou vyráběny z recyklovaného dřeva, které bylo použito z komponent předešlého stylu těchto kanceláří.

Nejvýraznější expresí je zde gigantická, dvacet metrů dlouhá ještěrka, jejíž čelisti tvoří poličky na knihy. Tento živočiši a jeho ztvárnění se stalo maskotem nového prostředí kanceláří Saatchi & Saatchi.

Zdroj a foto: homearchview.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30