Útěk do ráje na Maledivách

Mgr. Sandra Vasková
26.1.2014
  • Travel

Exkluzivní resort Dusit Thani veme dech všem požitkářům a dovolenkových nadšencům, kteří jej na ostrově Mudhdhoo navštíví. Obklopený bílými písečnými plážemi a průzračně tyrkysovými lagunami nabídne všem hostům luxusní ubytování, tropicky horké počasí i široké spektur volnočasových aktivit.

Středisko snů se nachází 35 minut letu hydroplánem od hlavního města Malé či 10 minut jízdy motorovým člunem od blízkého ostrova BaaAtoll. Rozhlehlý komplex, který čítá na 94 vil a apartmánů obléhajících ostrov kol dokola, nabízí veškerý servis luxusních rezortů s laskavou pohostiností místních obyvatel. Podle zvoleného standardu ubytování mohou výletníci využít i privátních teras a bazénů, jež velká část obytných prostorů v tomto středisku vlastní. Soukromí zajišťují také svěží kokosové palmy, které obkloupují jednotlivé apartmány a zpestří odpolední siestu při bazénu. Nechybí ani vyhlášené restaurace pro maximální pohodlí a pohostinost místními lahůdkami s výhledem na otevřené moře, a také bary, jež osvěží vynikajícími drinky při západu slunce a obloze plné hvězd.

Resort byl slavnostě otevřen začátkem roku 2012 a od té doby jej hosté hodnotí jako jeden z nejlepších z celého světa. Pokud tedy ještě nevíte, kde byste chtěli letos v létě strávit báječnou dovolenou, tato volba jistě nezklame.

Zdroj a foto: http://design-milk.com

doprava zdarma
objednávky nad 2 499,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30