V coffeehouse Mocha-Mojo zabloudíte v záři barev

Mgr. Sandra Vasková
8.12.2011
  • Interiér

Indické studio Mancini Design navrhlo coffeehouse  Mocha - Mojo. Kavárna stojí v Chennai a má kapacitu pro 110 míst.  Filozofie společnosti je veskrze modernistická. „Vytváříme krásu skrze čistotu, interiéry odkazují na intenzitu barev."

Každá vrstva interiérů byla vytvořena pomocí 3D technologií. Díky tomu lze jednoduše ztvárnit vnitřní prostory, připodobnit je dětství a poskládat jako lego. „ Mocha - Mojo poskytuje dostatečný a pohodlný prostor pro vychutnání kávy, aperitivů a hosté si zde mohou příjemně povyprávět nové zážitky s přáteli," popisují členové studia.  Design se vztahuje na 70. léta, kdy byly hojně využívány různorodé tapety i speciální kousky nábytku, které propagovali zejména tehdejší modernisté. Hojně je zde využito tzv. čistých materiálů i barev. Návštěvníci se zde budou cítit jako v záři reflektorů, ale současně mohou tyto prostory plné barev působit jako malé bludiště.

Tesaři, návrháři i malíři se na tomto projektu skutečně dostatečně realizovali. Jednotlivé součásti interiérů byly na sebe skládány jednoduše jako lego skládačka, i tu každý z nich projevil své originální a individuální nápady. Vizuální efekt je pak velmi zdařilý.

Zdroj a foto:  www.contemporist.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30