V Německu přišla na svět nová sportovní kancelářská budova Adidas

Mgr. Sandra Vasková
28.9.2011
  • Architektura

Mysleli jste si, že máte na současné poměry docela našlapanou a vybavenou kancelář s moderní fasádou? To proto, že jste ještě nenahlédli do nové sportovní administrativní budovy Adidas, která se nachází v Herzogenaurachu v Německu. Její exteriéry jsou jen pouhou částí celého propracovaného designu, který se skrývá také pod slušivým pláštěm.

O vzhled budovy se postarala společnost KINZO, která též vybavila její vnitřní prostory sportovním a funkčním nábytkem pro celkem 1 700 pracovníků korporace Adidas. Nás velmi zaujaly skleněné lávky, které vedou skrze vnitřní nádvoří a proplétají jej jako tkaničky boty. Prostory mají nabídnout personálu co nejlepší prostředí pro práci. Koncept pro stavbu zněl Týmový hráč, a podle toho vypadá i rozložení a funkce budovy. Návštěvníci zde najdou multifunkční a kancelářské místnosti, odpočinkové i konferenční prostory a kuchyňky. Vše je zahaleno především do skla a čistě bílé barvy. Budova je velmi dobře prosvětlena, její prostředí vytváří pozitivní atmosféru. Vše je zkrátka navrženo funkčně a esteticky, i nábytek působí týmově a hravě!

Avšak na zpracování a výsledném dojmu nábytku s firmou KINZO spolupracovala i specializovaná společnost pro kancelářský nábytek Planmöbel. Společnými silami vytvořily nábytek šitý na míru tomuto typu stavení a vyznění společnosti. Pustily se do nových směrů ve využití materiálů i povrchových struktur. Všechen nábytek působí jako ucelený systém, je rafinovaný a byl dotáhnut do dokonalosti pomocí ekologického práškového lakování. Výsledkem se pak stal nábytek s kvalitní a líbivou povrchovou úpravou a monolitickým povrchem. Inspirujte se!

Zdroj a foto: www.kinzo-berlin.de

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30