Vana inspirovaná přírodou

Bc. Lucie Drahošová
10.5.2011
  • Design

V dnešní uspěchané době řada z nás po náročném dni preferuje jen rychlou sprchu a přímou cestu do postele. Čas od času ale přeci jen máme chuť na voňavou vanu plnou horké vody, která vám dokonale rozehřeje záda, uvolní vás jako byste byli v lázních, a nechá vás se zasnít a splynout s vodním živlem. Splynout nejen myšlenkově, ale i designově s panenskou přírodou pak můžete s vanou Sorgente bathtub značky Teuco.

Koupání v přírodě na rozdíl od vaší klasické vany nezná žádné hrany, umělou bílou bijící do očí, ani žádné vystouplé tvary. Vše je v harmonii, zaoblené, klidné, a splývající s povrchem země. Toto vše ale můžete mít díky modernistickým designérům už i doma. Sorgente bathtub je vana moderního typu, která je zapuštěná do podlahy, takže do ní vstupujete spíše jako do malého bazénu. Tvar je oválný, rovněž v souladu s liniemi přírody. Okraje, které slouží také jako odtokové žlábky, jsou ve tmavém provedení, takže vše působí, jako by voda byla napuštěná do skalní prohlubně. Přestože dno a stěny vany jsou v klasické bílé, nijak nebijí do očí, a naopak jsou poměrně nenápadné. Provedení kohoutku je minimalistické, tak aby nenarušovalo přírodní ráz celého produktu.

V duchu moderní doby ale nechybí funkce vířivky, mimochodem speciálně tiché, ke které právě skvěle poslouží obvodové odtokové mřížky, které designéři provedli s citem pro estetiku - na rozdíl od mříží, které znáte z bazénů a některých aquaparků. Designovou třešničkou jsou pak decentní světla pod hladinou pro navození romantické klidné atmosféry, a funkce automatického napuštění vany.

V zásadě nenabízí Sorgente bathtub nic vizuálně výrazně převratného, možná ale právě v jednoduchosti je pověstná krása. Celý prostor s vanou působí přirozeně, nenuceně, a jako by už jen z pohledu na něj sálala vytoužená relaxace a příjemné pocity.

zdroj: teuco.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30