Váza v poličce

Bc. Lucie Drahošová
4.2.2011
  • Design

Čas od času každý z nás dostane nějakou tu řezanou květinu, a bez vázy se neobejde snad žádná domácnost. Designéři experimentují s jejich tvary i barvami, přesto už byly zřejmě všechny možnosti víceméně vyčerpány. Pokud máte zájem o něco skutečně neotřelého, pořiďte si vázu zabudovanou přímo do poličky!

Řezané květiny dokáží neuvěřitelným způsobem oživit a zkrášlit vaši domácnost. K tomu je ovšem zapotřebí nejen pořídit si hezky vyhlížející kytici, ale také stylovou vázu. Pivní půllitry jsou skutečně jen nouzovým řešením pro oblíbenou hospůdku ve vaší čtvrti.

Stejně jako se posouvá design nábytku nebo módy, i doplňky se mění, a návrháři vymýšlejí stále nové  neotřelé nápady. S jedním takovým přišli i designéři společnosti Everyspace design. Obyčejnou vázu umístili namísto klasicky na poličku rovnou do ní. Pravda, takovou vázu budete jen těžko přemisťovat po místnosti, zato s ní ale upoutáte každou návštěvu. Tedy, přesnější by bylo „s nimi". Designová váza od Everyspace se totiž skládá z celé dvacítky drobných váz, uspořádaných do mřížky 5 x 4. Vázičky připomínají skleněné zkumavky, jaké možná znáte z chemikálních pokusů ve škole. Jednotlivé nádobky je možné vyjmout, takže s plněním si starosti dělat nemusíte. Vzhledem k mřížkovému uspořádání navíc můžete zapojit fantazii i při rozmisťování jednotlivých květů, takže i se stejným repertoárem budete moci tvořit stále nové kreace.

Jak říká sama autorka návrhu, Jill Ayers, cílem tohoto designového produktu bylo spojit přírodu s předměty běžné potřeby, a skloubit je v jednolitý přirozeně působící celek. To se bezesporu povedlo, a za 600 dolarů si jej na stránkách www.everyspacedesign.com můžete objednat i vy.

Zdroj: www.everyspacedesign.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30