Věšák na zeď Umbra Sticks 2 háčky plast černý 17x21x7cm

525,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 318209040
Výrobce: Umbra
Barva: černá
Materiál: plast

Popis

Sticks Multi Hook je funkční nástěnný věšák, který vám poskytne dostatek prostoru pro zavěšení prakticky ve všech oblastech vašeho domova. Sticks vypadá na první pohled jako moderní umělecké dílo, dokud se nepochlubí svým chytrým designem s 5 sklopnými háčky, které lze vyklopit či zaklopit. Každý háček unese až 2 kg.

Značka: Umbra

UMBRA - Kanada

Pokud holdujete originalitě, funkčním bytovým doplňkům a modernímu minimalismu, pak si určitě padnete do oka s kanadskou značkou bytových doplňků Umbra.

Značka Umbra působí na trhu bytových doplňků již od roku 1979, kdy její základy položil designér Paul Rowan. Podle vyprávění tehdy nemohl sehnat doplňky do svého vlastního bytu, a tak se rozhodl vytvořit si vlastní. Jeho originální a minimalistické funkční pojetí bytových doplňků si však obratem získalo obdiv široké veřejnosti a drží si jej dodnes.

Portfolio značky Umbra zahrnuje především dekorace a doplňky, které vždy upoutají netradičním minimalistickým designem s důrazem na funkčnost. Nabídka zahrnuje například designové hodiny, fotorámečky, police a věšáky, šperkovnice, nástěnné dekorace či doplňky do kuchyně a koupelny. Hlavním záměrem značky Umbra je přitom přinášet kreativitu předmětům denní potřeby, a to právě prostřednictvím originálního designu.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30