Věšák CUBICO 5 háčků, černá 15x53x6cm

999,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 1016881040
Výrobce: Umbra
Barva: černá
Materiál: ocel

Popis

Cubiko se vyznačuje elegantním designem s nastavitelnými háčky, které lze posouvat kolem tyče tak, aby vyhovovaly Vašim věcem. Tyto všestranné nástěnné háčky jsou protiskluzové, aniž by se zadrhly nebo poškodily oblečení. Dekorativní nástěnné háčky dodají vašim stěnám moderní nádech. Každý háček udrží až 2 kg. Perfektní pro váš vchod, koupelnu, ložnici i další místnosti.

Značka: Umbra

UMBRA - Kanada

Pokud holdujete originalitě, funkčním bytovým doplňkům a modernímu minimalismu, pak si určitě padnete do oka s kanadskou značkou bytových doplňků Umbra.

Značka Umbra působí na trhu bytových doplňků již od roku 1979, kdy její základy položil designér Paul Rowan. Podle vyprávění tehdy nemohl sehnat doplňky do svého vlastního bytu, a tak se rozhodl vytvořit si vlastní. Jeho originální a minimalistické funkční pojetí bytových doplňků si však obratem získalo obdiv široké veřejnosti a drží si jej dodnes.

Portfolio značky Umbra zahrnuje především dekorace a doplňky, které vždy upoutají netradičním minimalistickým designem s důrazem na funkčnost. Nabídka zahrnuje například designové hodiny, fotorámečky, police a věšáky, šperkovnice, nástěnné dekorace či doplňky do kuchyně a koupelny. Hlavním záměrem značky Umbra je přitom přinášet kreativitu předmětům denní potřeby, a to právě prostřednictvím originálního designu.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30