Věšák na zeď Umbra U-Turn 5 háčků dřevo, kov 37x13cm

699,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 318505012
Výrobce: Umbra
Barva: stříbrná
Materiál: dřevo, kov
Rozměr: 37x13 cm

Popis

U-Turn je moderní, ale funkční, nástěnný věšák na kabáty. U-Turn se může pochlubit chytrým designem s několika háčky, které se otáčejí do boku. Tento věšák je ideálním místem pro zavěšení kabátů, šál, kabelek, batohů pro vaši rodinu i vaše hosty. Jeden háček unese až 2 kg.

Značka: Umbra

UMBRA - Kanada

Pokud holdujete originalitě, funkčním bytovým doplňkům a modernímu minimalismu, pak si určitě padnete do oka s kanadskou značkou bytových doplňků Umbra.

Značka Umbra působí na trhu bytových doplňků již od roku 1979, kdy její základy položil designér Paul Rowan. Podle vyprávění tehdy nemohl sehnat doplňky do svého vlastního bytu, a tak se rozhodl vytvořit si vlastní. Jeho originální a minimalistické funkční pojetí bytových doplňků si však obratem získalo obdiv široké veřejnosti a drží si jej dodnes.

Portfolio značky Umbra zahrnuje především dekorace a doplňky, které vždy upoutají netradičním minimalistickým designem s důrazem na funkčnost. Nabídka zahrnuje například designové hodiny, fotorámečky, police a věšáky, šperkovnice, nástěnné dekorace či doplňky do kuchyně a koupelny. Hlavním záměrem značky Umbra je přitom přinášet kreativitu předmětům denní potřeby, a to právě prostřednictvím originálního designu.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30