Vídeňské vozítko se rozjede do světa

Mgr. Sandra Vasková
15.8.2011
  • Design

Revoluční? Možná ano a možná se v dnešní době z toho žádné překvapení nevyklube. Zda se výrobek osvědčí, to se prokáže až do budoucna. Nyní se mu alespoň okrajově pojďme podívat na zoubek.

Toto pěkné vozítko se jmenuje Vienna bike, otcem návrhu je Valentin Vodev a to vše vzniklo pod křídli společnosti Pixstudio ve Vídni. Jedná se úzkou, pouhých 35 centimetrů širokou trojkolku, která zaručuje majiteli extrémní stabilitu. A to i pro náklad, který si poveze na zadních kolech. Právě zádní část je rozšířena o nosič, kde můžete pohodlně umístit košík a vložit do něj potřebné věci. Nesmíme zapomenout zmínit i elektrický motor. Ten může fungovat jako samostatná jednotka, ale může být pomocný i pedálům.

Pixstudio tvrdí, že s tímto dopravním zařízením je možné dosáhnout až 60 km v hodině, což je trochu spekulativní. Nicméně je zřejmě na samotných zákaznících, aby posoudili schopnosti vozidla a docenili jeho kvality. Stroj je vhodný ke každodennímu užívání, je skladný a dá se s ním snadno manipulovat, po složení se vleze téměř kamkoliv. Sestává z hliníku, tkaniva a plastu a nyní je na čase jej vyzkoušet!

Zdroj a foto: techcrunch.com, pixstudio.net

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30