Video brýle ChinaVision přináší kino k Vám domů

Mgr. Sandra Vasková
1.4.2011
  • Technika

Brýle, které Vám přináší zážitek ze širokoúhlého obrazu v kině až k Vám domů. Nyní si stejnou kvalitu můžete užít kdykoliv, kdy se Vám zachce. Za jejich pořízení zaplatíte v přepočtu asi 2 400 Kč, což není žádná hrůza. Navíc tak ušetří za další návštěvu kina, a můžete si užívat v pohodlí Vašeho bytu.

Samozřejmě nelze v tomto digitálním světě strávit zbytek života, ale dopřát si jej čas od času ano, souhlasíte? Speciální brýle pro Vás navrhla společnost ChinaVision. Tento úžasný kus brýlí má video display v pravé i levé čočce, vytváří efekt vidění 40-palcové obrazovky. Kapesní přehrávač médií dokáže zpracovat filmy, fotografie, knihy i video hry. Takže odteď si můžete dopřát svou oblíbenou zábavu kdekoliv, i na cestách.

Nabízí Vám kompaktnost a snadné přenášení, lehkou manipulaci, bezpečné a zábavné použití. Brýle disponují také 1,3MP fotoaparátem i 3,5 mm sluchátkovým jackem pro vysokou kvalitu zvuku. Můžete si na nich zahrát například Nintendo či Sega ROM hry. Dodává se s 2GB interní paměti a slotem pro SD kartu.

Zdroj a foto: chinavasion.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30