Vinné skleničky pro každý okamžik a příležitost

Mgr. Sandra Vasková
9.1.2012
  • Design

Experimentální sklenice Calici Caratteriali doplňují design stolování pro vinné večery. Kolekce se skládá ze sedmi skleniček pro neobvyklé a netradiční požitky z chuti, jež si můžete dopřát na několik způsobů.

Sbírka skleniček obsahuje i netypické druhy, například sklenici s hubičkou, harmonikovou skleničku, skleničku „s čepičkou" a jiná zajímavá ztvárnění. První ze sklenic je charakteristická zobáčkem, kterým víno snadno rozlijete do jiných sklenic, druhá je typická pro zdeformovaný vzhled, který může být dekorací, ale i funkčním výrobkem. Třetí působí trochu konzervativně, uzavírá ji korková zátka, aby víno nevyčpělo. Sada je vysoce kreativní, výrazně se liší od jiných svého druhu. Jde o nový způsob využití takových sklenic.

Sada je též doplněna o džbánek ze skla na víno. Snadno vytušíte, že skleničky poslouží také k různým společenským příležitostem. Může jím být setkání a posezení s přáteli, přípitek, hudební či firemní večírek nebo večeře ve dvou. Především však slouží k pravému vychutnání bohaté chuti lahodného moku, k uvolnění atmosféru a k vychutnání přítomného okamžiku.

Zdroj a foto: http://www.gumdesign.it

Designové sklenice na víno rEvolution od Martina Jakobsena můžete zakoupit zde >>

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30