Vonná svíčka Bomb Cosmetics - Rudá růže 6,5cm/35hod

229,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 5784
Výrobce: Bomb Cosmetics

Popis

V její vůni se snoubí růžová poupata se zelenými listy, spolu s jemnými ovocnými tóny mandarinky. V srdci vůně cítíte růže, lilie, pelargónie, hřebíček, pižmo, vanilku a kosatce. Vůně této svíčky vás uvolní a můžete u ní příjemně relaxovat.

Základní specifikace: Kulatá plechová dóza se svíčkou

Průměrná doba hoření: 35 hodin

Důležité upozornění: Umístěte na tepelně odolný povrch. Max. délka knotu 5mm, pokud je delší zastřihněte. Ujistěte se, že svíčka je oddělena od všech hořlavých materiálů nebo zdrojů tepla (TV , radiátory ). Udržujte vosk čistý. Nepohybujte svíčkou pokud hoří nebo při roztaveném vosku. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Obsah balení: výška 6,7 cm x šíře 7,5 cm

Značka: Bomb Cosmetics

BOMB COSMETICS - Velká Británie

Domácnost není jen o nábytku a doplňcích. Je především o životě a zážitcích, které v ní zakusíte. Pokud chcete dostat trochu zábavy či hravosti do své koupelny, pomoci vám může právě britská značka kosmetiky Bomb Cosmetics.

Top produktem Bomb Cosmetics jsou především dech beroucí šumivé bomby do vany, které prostřednictvím bublající show i překrásné vůně nadchnou děti i dospělé. Společně s voňavými mýdly, svíčkami a dalšími kosmetickými produkty vám tato značka dokáže nabídnout dnes tolik vyhledávanou pohodu, odpočinek i zábavu a jednoduše vykouzlit úsměv na tváři. Pokud chcete sebe nebo své blízké hýčkat, výrobky značky Bomb Cosmetics jsou skvělou volbou.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30