Vonná svíčka Yankee Candle Sweet Candies classic velký 623g/150hod

779,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 31481
Výrobce: Yankee Candle

Popis

Popis vůně: (Sladke´ bonbo´ny) Plna´ hrst vesely´ch barevny´ch bonbo´nu°. Vyberte si: trˇesˇnˇovy´, citro´novy´ nebo snad zelene´ jablko? Letosˇni´ jarni´ novinka v cˇasoveˇ omezene´ nabi´dce. Barevneˇ doplni´ pastelove´ ladeˇni´ vasˇeho jarni´ho interie´ru.

Popis provedení: Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán.

Značka: Yankee Candle

YANKEE CANDLE - USA

Nic nedodá na atmosféře tolik, jako vůně a správné osvětlení. O oboje se vám přitom s radostí postará luxusní americká značka Yankee Candle, která se zabývá produkcí svíček, vosků a vůní do interiérů bytů i aut v top kvalitě.

Produkty americké značky Yankee Candle vznikají z nejkvalitnějších přírodních extraktů a esenciálních olejů z různých koutů světa, přičemž každý produkt voní jako skutečná květina, ovoce, koření, ale i pokrm nebo třeba místo či okamžik. Interiér produkty Yankee Candle provoní na dlouhé hodiny a dodají mu zcela jiný, příjemnější ráz a zároveň jej i esteticky vyšperkují díky poutavému designu každého z kousků. Vybírat můžete z plejády vonných svíček i vosků do aromalampy, mezi kterými najdete kromě jiného například i vůně Západ slunce nad jezerem, Načechrané ručníky, Andělská křídla nebo Vítr.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30