Výhled na pobřeží Santa Barbary z domu v pískovcových skalkách

Mgr. Sandra Vasková
8.1.2012
  • Architektura

Překrásný výhled na mořskou krajinu a sluncem zbarvené pobřeží se naskytne všem, kdo zavítají do moderní residence Carpinteria Foothills, jež se rozprostírá na vyvýšeném úpatí, jen pár kilometrů od Santa Barbary. Krášlí ji prosklené stěny a obléhají pískovcové skalky.

Uvnitř návštěvníci najdou velké apartmá, jeden pokoj pro hosty, studio i neformální obytné prostory, které mohou sdílet s dalšími obyvateli či příchozími hosty. Dům je jednoúrovňový, nabízí k využití bazén schovaný mezi duby a přilehlou terasou. Dále je tu také nádvoří, ze kterého je velmi hezký panoramatický výhled na okolí, střechy vilky jsou modernisticky rovné, interiéry pak doplněny o velmi stylový a novodobý nábytek a exteriéry zvýrazněny evropskými okny a posuvnými dveřmi.

Návrháři stavení zapojili veškerou svou fantazii a pomocí doplňků a vybavení udělali design hybnou silou tohoto domu.  Je charakteristický jednoduchou paletou různých forem a materiálů. Například prosklené stěny byly vyrobeny z místních santabarbarských pískovců, zmíněné ploché střechy byly podpořeny ocelovými sloupy. Stromy, které zde majestátně vyčnívají, tu hrají taky velmi důležitou roli. Obklopují dům, snáze jej začleňují do přírodního prostředí a dotváří celkovou atmosféru.

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30