Vypijte rEvolution až do dna

Mgr. Sandra Vasková
1.3.2011
  • Design

Design, který balancuje na hraně mezi uměleckým dílem a funkčním produktem. Design, který Vás ohromí a dodá Vám inspiraci. Skleničky rEvolution, které na trh uvádí produktový designér Martin Jakobsen, představují nezaměnitelný vzhled, inovaci a kreativní nápad.

„Vložte zčásti hrdlo láhve do nakloněného otvoru a začněte nalévat víno. Uchopte skleničku a pohybem ruky změňte její polohu z horizontální do vertikální," radí Jakobsen, jak správně na věc. Vše je dokonalé - objem je důmyslně spočítán, odpovídá objemu běžné skleničky na víno, tedy asi 250ml. Skvělá zpráva těm, kteří s vínem a políváním mají časté zkušenosti - při změně polohy nehrozí přelití! Díky dnu je totiž u vertikální polohy hladina tekutiny nižší. „V momentě, kdy se chystáte napít, vás doslova zaplaví vůně, protože Váš nos se nezvykle ocitne přímo uvnitř skleničky," básní Jakobsen a dodává, že díky jejímu tvaru se již nemusíme příliš zaklánět ve snaze víno dopít. Opět další výhoda a záchrana nejedné blůzky či košile.

„Skleničky rEvolution poukazují na stereotyp, kterým jsme denně obklopeni. Odhalují divergentní myšlení a osobitý styl, který vkládám do každého ze svých návrhů. Je to harmonie mezi funkčním a inovativním řešením," vysvětluje Jakobsen, který vlastní značku Jakobsen Design. Je vyznavačem minimalismu a inovativního řešení a rozhodně se nebojí experimentovat.

Zdroj : www.jakobsendesign.com

Foto: Eliška Kyselková

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30