Výstava ateliéru Kamila Mrvy

admin
1.11.2010
  • Události

Práci Kamila Mrvy jsme si mohli před nedávnem prohlédnout v pražské Galerii Jaroslava Fragnera. S rozšířenou expozicí se představí na začátku listopadu i ve Zlíně. Oproti zimní výstavě v Praze si návštěvníci budou moci prohlédnout i panely s jeho nejnovějšími realizacemi a projekty. Vernisáž výstavy zahájí ředitel Galerie Jaroslava Fragnera Dan Merta a brněnský architekt a kritik Karel Doležel 3.11.2010 v 18:00 ve Zlínském kulturním institutu. Výstava bude probíhat až do 4. prosince.

Kamil Mrva vystudoval Fakultu architektury VUT v Brně. Mezi bakalářkým a magisterským studiem pracoval rok v Praze pro ateliér GAMA, pod vedením dnes již zesnulého Karla Pragera. Po studijní cestě do Spojených států se vrhl na návrh a realizaci svého vlastního domu s architektonickým ateliérem v Kopřivnici. Uskupení dvou objektů - dřevostavby ateliéru a zděné části pro bydlení, propojené skleněným krčkem se zasedací místností, sklidilo velký ohlas a přineslo mladému architektovi první zakázky.

Kamil Mrva Architects je mladý tým tvořený jen čtyřmi stálými pracovníky a několika externisty. Jejich stavby jsou jednoduché a čisté, často jde o dřevostavby, zpočátku především rodinné domy, později i větší a rozsáhlejší zakázky. Za svou práci získali již několik ocenění. Přestože ateliér zatím tvoří a realizuje na Moravě, na výstavě se budeme moci seznámit i s projektem rodinného domu s kavárnou v Chorvatsku.

otevírací doba: pondělí-pátek 8-12, 13-17 hodin, sobota 10-16 hodin.

Zdroj a foto: mrva.net

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30