W + W obsazuje první příčky v inovacích koupelnových zařízení

admin
25.12.2011
  • Móda

Ekologická řešení se stále pevněji drží za ručičku s pokrokovostí i kreativitou. Zdobí interiéry i exteriéry, malé i velké prostory, luxusnější i obyčejnější. O tom ví své i španělský výrobce Roca, který svými výrobky zkrášluje koupelny i toalety po celém světě, nyní přišel s novým návrhem toaletní mísy, jen tak trochu jiné...

Proč jiné? Tato toaletní mísa zároveň plní funkci umyvadla, čili 2 v 1. Oplývá jedinečnými vlastnostmi, výhodami i neobvyklým, avšak velmi čistým designem. Přímými designéry se stala dvojice Gabriele a Oscar Buratti. Zařízení se zkratkou v názvu W + W je ideální k použití téměř kdekoliv - do kancelářských budov, domů i na veřejné prostory. Navíc je šetrné k životnímu prostředí, šetří spotřebu vody i její odpady. S jejím vodojemem a úsporným režimem mohou majitelé ušetřit až 25% výdajů za vodu.

Za tento produkt obdržela společnost Roca ocenění ISH 09 Design Plus a uznání za inovace, které s sebou návrh výrobku přináší. Výrobek si můžete zakoupit i v českých vodách na internetu. Podrobnější informace pak naleznete přímo na autorských stránkách společnosti www.roca.com.

Zdroj : www.freshome.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30