Yksi židle

admin
17.11.2010
  • Design

Yksi, kaksi, kolme....Finsky jedna, dva, tři... Právě jedničkou, tedy slovem yksi, se nechali inspirovat designéři Alexander Brink a Antti Pulli.

Když ji uvidíte poprvé bude se vám zdát nemožné, že zrovna z téhle změti výřezů a záhybý složíte během pár okamžiků designově zajímavou židli.

Ale ono to fakt funguje, ohnete pár záhybů, stabilitu zajistíte připevněnými suchými zipy(samozřejmě nejsou při složení viditelné) a pak už jen vyzkoušíte pohodlí elegantně bílého Yksi křesílka

Yksi židle je vyrobena z jednoho kusu lepenky, díky použitému materiálu je 100% recyklovatelná a tím šetří naši již tak dost ohroženou planetu.

Nespornou výhodou je i její úspora místa. Yksi židli můžete skladovat pod postelí, za skříní, zkrátka kdekoliv. V rozloženém stavu Vám zabere opravdu jen minimum prostoru.

Nemusíte se bát ani materiálu. Yksi židle je sice lehká, ale na funkčnosti ji to neubírá ani trošku.  Čistý bílý design nezkazí celkový dojem žádného moderního interiéru a doma jich můžete mít hned několik.

Zdroj a foto: designboom.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30