Za luxusním designem do Thajska

Dagmar
4.7.2011
  • Travel

Pokud ještě nemáte tip na blížící se dovolenou a toužíte po několika dnech, strávených v některém z tropických rájů, můžete se nechat inspirovat nově vybudovaným letoviskem na thajském ostrově Koh Tao. V moderním, tropickém stylu s tradičními thajskými prvky zde vyrostlo celkem pět prázdninových vil, které nesou poetické názvy. Vila vycházejícího slunce, Vila úplňku, Vila miliónů hvězd, Vila zelených palem a Vila modrého moře. Casas del Sol je unikátní projekt, navržený australskou interiérovou designérkou Christinou Saenz de Santamaria, která komplex prázdninového bydlení sama vlastní.

Všech pět vil disponuje dvěma ložnicemi, čtyři z nich pak mají na prostorné terase umístěný soukromý bazén. Je zde kladen maximální důraz na co nejvíce volný půdorys, celá společenská zóna je vzájemně provázána. Největší vila disponuje prostorem 300 m2, nejmenší pak 150 m2. Svým návštěvníkům poskytují luxusní ubytování v moderním, tropickém ráji, s úžasnými výhledy na moře a okolní ostrovy. Jsou ideální pro nikým nerušený odpočinek a relaxaci po dlouhém, pracovním roce. Cena jedné noci se pohybuje v cenové relaci od 4000 Kč.

Koncepce všech vil vyšla z inspirace thajskou kulturou a tamním způsobem života. Silně je Thajskem inspirovaný dřevěný, přírodně vyhlížející nábytek a dřevěné části stavby. Díky teplému klimatu je bezproblémové propojení interiéru s exteriérem, proto je u každého domu umístěna terasa, přístupná z domu velkými okny. Maximální důraz byl při návrhu kladen na efektivní přirozené provětrání, které je v tropickém klimatu jednou z nejdůležitějších věcí. V celkovém stylu nejde také popřít vliv středomořské, španělské architektury, která se projevuje sněhobílými stěnami a hojným použitím leštěného betonu.

Zdroj a foto: kohtaocasas.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30