Zapomeňte na hmotné obývací stěny- zkuste design Bodu tání

admin
10.11.2011
  • Design

Bod tání, chcete-li v originálu Melting Point, je název posledního výkřiku moderního minimalistického designu společnosti Prestige Group, pro kterou zajímavou obývací stěnu navrhl designér a architekt Erhan Afsaroglu. To, že hmotným a těžkým obývacím stěnám v moderním interiéru už dávno odzvonilo, nemusím zřejmě připomínat. Melting Point však posouvá hranice vzdušnosti a čistoty ještě o kousek dále. Jakou představu o moderních interiérech má společnost pocházející z Kypru, si můžete prohlédnout na následujících obrázcích.

Melting point je inspirován kapkou vody zachycenou těsně před tím, než spadne dolů z pevného povrchu. Zároveň se jedná o umně zhotovený kus nábytku, vyrobený z moderního materiálu LG Hi-macs, umělého kamene bez jakýchkoliv viditelných spojů. Futuristický design kombinuje polouzavřené a otevřené úložné prostory, do kterých majitel pohodlně naskládá časopisy, knihy, DVD nebo jiné televizní vybavení. Jelikož je celá hmota obývací stěny přichycena ke stěně, působí dojmem, jako by se v interiéru vlnila a vznášela. To je koneckonců umocněno i použitím LED podsvícení.

Stěna se skládá celkem ze dvou na sobě nezávislých částí, z nichž ta horní má rozměry  81x130x20cm a spodní 297x30x45cm. Tento rozměr má zajistit nejen funkční a praktický kus nábytku, ale také umělecký artefakt takových rozměrů, že se stane klenotem každého designového interiéru. Jak se vám Melting Point líbí?

Zdroj a foto: erhanafsaroglu.com, freshome.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30