Všechny objednávky přijaté do 19.12. - 12:00 doručíme do Vánoc

Závěsné svítidlo Koziol Josephine Royal bílá 44x44x48cm

Kód: 1933098
Barva: bílá, transparentní
Materiál: plast
skladem (1 ks)
Dodáme v úterý 18.12.2018
7 199,- Kč s DPH

Kusů:

Garantujeme dodání do Vánoc

Závěsné svítidlo Josephine Royal v bílé barvě je prvkem nadčasové elegance a smyslného designu.Myslete ve velkém! Velké interiéry si žádají velké kusy nábytku i doplňků.A každé osvětlení charakterizuje náladu i atmosféru pro každou domácnost.V tomto svítidle jsou v perfektní harmonii spojeny dvě velikosti téhož svítidla.Díky tomu menšímu vevnitř je vytvářeno fascinující světlo s barevnými efekty.Je vyráběno v nejrozsáhlejší barevné škále, proto si zákazník může vybrat barvu dle svých představ.

Značka: Koziol

KOZIOL - Německo

Hravé, vtipné, pestré. Takové jsou bytové doplňky německé značky Koziol, které se vyznačují zábavností linií, motivů i barev, díky kterým oživí každý interiér.

Německá značka Koziol se specializuje na výrobu doplňků z plastu, a to již od roku 1972. Její portfolio zahrnuje praktické doplňky do kuchyně či koupelny, ale i dekorativní prvky jako jsou hodiny či šperkovnice. Po designové stránce se značka Koziol často přiklání k zábavným a zvířecím motivům s důrazem na detail, ke hře s liniemi a pestrým barvám.

Ať už hledáte další veselý prvek do svého pestrého interiéru, nebo naopak potřebujete rozjasnit jinak umírněné provedení místnosti, některý z kousků od značky Koziol rozhodně nebude šlápnutím vedle.

dále nabízíme

Inspirace z naší prodejny

doprava zdarma

objednávky nad 1 999,- Kč
 

Vrácení zboží

zboží můžete vrátit do 14 dnů
 

+420 775 263 263

uživatelská podpora