Závěsné svítidlo Koziol Josephine Royal plastové bílé 44x44x48 cm

7 199,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 1933098
Výrobce: Koziol
Barva: bílá
Materiál: plast (Melamine & BPA free)
Rozměr: 44x44x48 cm

Popis

Závěsné svítidlo Josephine Royal v bílé barvě je prvkem nadčasové elegance a smyslného designu.Myslete ve velkém! Velké interiéry si žádají velké kusy nábytku i doplňků.A každé osvětlení charakterizuje náladu i atmosféru pro každou domácnost.V tomto svítidle jsou v perfektní harmonii spojeny dvě velikosti téhož svítidla.Díky tomu menšímu vevnitř je vytvářeno fascinující světlo s barevnými efekty.Je vyráběno v nejrozsáhlejší barevné škále, proto si zákazník může vybrat barvu dle svých představ.

Všechny produkty jsou kompletně vyráběny v Německu. V Koziol i chladící voda pochází z vlastního přírodního pramene. Neobsahují BPA  a melamin . K výrobě nejsou používány termoplasty ani změkčovadla. Všechen odpad z produkce je recyklován. Německá firma Koziol nabízí skutečné skvosty určené pro milovníky designu, spojené s praktičnosti, dokonalou funkčností a krásou v různých barvách ze kterých si určitě vyberete.

Značka: Koziol

KOZIOL - Německo

Hravé, vtipné, pestré. Takové jsou bytové doplňky německé značky Koziol, které se vyznačují zábavností linií, motivů i barev, díky kterým oživí každý interiér.

Německá značka Koziol se specializuje na výrobu doplňků z plastu, a to již od roku 1972. Její portfolio zahrnuje praktické doplňky do kuchyně či koupelny, ale i dekorativní prvky jako jsou hodiny či šperkovnice. Po designové stránce se značka Koziol často přiklání k zábavným a zvířecím motivům s důrazem na detail, ke hře s liniemi a pestrým barvám.

Ať už hledáte další veselý prvek do svého pestrého interiéru, nebo naopak potřebujete rozjasnit jinak umírněné provedení místnosti, některý z kousků od značky Koziol rozhodně nebude šlápnutím vedle.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30