Zip má další využití - kolekce šperků mile překvapuje

Mgr. Sandra Vasková
23.1.2011
  • Móda

Návrhářka Kate Cusack přichází se svěžím designem zajímavých extravagantních šperků, které jsou vyrobeny ze zipu. Zcela obyčejná a běžná součást oblečení tak dostává nový šmrnc i význam. Mladé umělkyni se podařilo vytvořit skutečně unikátní kousky, které lze nosit každý všední i výjimečný den.

Kromě vytváření šperků se Kate angažuje i do navrhování kostýmů, paruk a různých jiných typů extravagantních šatů a doplňků. Tím, že představila světu tuto kolekci dokázala, že zip lze využít i netradičním způsobem. Kreativně jej zakroutila, stočila a vytvarovala do podoby náramků, náhrdelníků i sponek.

Každý jednotlivý šperk je jedinečný a ručně ušitý. Na některých z nich můžete najít podpis mladé Cusackové. Na obrázcích uvidíte vybrané populární styly. Každá ozdoba je chráněna autorskými právy. Zakoupit je budete moci za maloobchodní ceny. Náhrdelníky se pohybují od 400 po 1 200 dolarů a náramky od 124 do 300 dolarů.

Sama Kate tvrdí: „Šperky, které jsem vytvořila, jsou vyrobeny ze zdánlivě všedního materiálu, který ožívá, když se nosí. Lidské tělo je pro mě jako plátno, ozdoby na něm jsou fascinující," prozrazuje.

Zdroj a foto : katecusack.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30