ZIPBUDS: Ideální sluchátka

Pavla
5.1.2011
  • Design

Zdrhovadla nebo-li zipy vládnou módě. Poté co se letošní letní sezónu staly hitem kabelky tvořené jedním velkým zipem, pronikají zipy ještě dál, do elektroniky.

Zvykli jsme si na ně. Vytahujeme je při sportu, v autě, na veřejnosti nebo když se chceme ukrýt do „svého" světa. Ano, mám na mysli sluchátka. Pár „much" ale přeci jen mají. Zamotávají se, v uších někdy nepříjemně „tlačí" a při prudším pohybu často vyklouzávají.

Zipbuds od DGA jsou elitou mezi sluchátky. Kabely nahrazuje inteligentní systém zesílené kabeláže, který funguje na stejném principu jako zip.

Samotná sluchátka mají patentované centrální akustické větrání, díky kterému si můžete vychutnat pocit kvalitního zvuku bez zkreslování. Olivky sluchátek jsou navíc izolované. Díky tomu se zvuky z vnějšího okolí naprosto minimalizují. Aby Vám olivky padly do uší opravdu dokonale, můžete si vybrat ze třech velikostí. Pozlacený 3,5 mm konektor zajišťuje bezpečné připojení, takže slyšíte hudbu přesně tak, jak byla nahrána.

Zipbuds mají i speciálně vyvinuté klipy, které drží tak jak mají i při nadměrné fyzické aktivity. Díky použitému silikonovému materiálu jsou navíc odolné i proti potu.

Nespornou  výhodou je i jejich barevná škála. Zipbuds jsou nabízené jak v klasické černé barvě, tak i v modré, růžové, bílo modré a bílo růžové. Jejich design zaujme bezesporu víc jak klasická sluchátka. Cena Zipbuds se dá také rozdýchat, pořídíte je za necelých 40 amerických dolarů.

Zdroj a foto: www.zipbuds.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30