Značka Gucci se inspirovala ZOO

Mgr. Sandra Vasková
20.12.2011
  • Móda

Sice jsou tyto doplňky původně určeny pro děti, avšak není vyloučeno, že se ujmou i mezi dospělou generací. A proč taky ne? Dnes je spousta věcí nadčasových, děti chtějí být dospělé, dospělí dětmi. S těmito módními výrobky si to částečně mohou splnit.

Gucci touto kolekcí apeluje na milovníky zvířat a představuje ji pod názvem ZOO. Do ní spadají kabelky, tašky, přívěšky, peněženky, šály a další doplňky a pomůcky pro každodenní užívání. Pastelové barvy v ní hrají prim, jednoduchost také. Ústřední postavičkou ZOO kolekce je ptáček, který má něco z loga sociální sítě Twitter i řady hraček Angry Birds. Výrobky zkrátka baví dospělé i nejmladší generaci.
Jednotlivé produkty jsou vyráběny z kůže, svým tvarem přizpůsobené konkrétnímu druhu doplňku. Motiv ptáčka i užití a volba barev má evokovat následující jaro a jeho počasí, na které se již nyní spousta lidí těší. Produkty si však i přes své převážně dětské motivy zachovávají důstojnost, eleganci a šik vzhled, přesně to, čím je samotná značka tolik pověstná.

Zdroj a foto: www.gucci.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30